Anti-Hair Loss Phial

2,000.00L

Trajtim intensiv për rënien e flokëve me Kapilarin 10 Ampula x 100 ml

Description

Linja kundër rënies së flokëve me ampula përmban Kapilarin, një ingredient aktiv që rrjedh nga ndërveprimi sinergjik i katër bimëve : kigelia afrikane, kanella, Luleshëngjini apo clary si dhe ginkgo biloba.
Vepron mbi faktorët kryesorë që shkaktojnë rënien e flokëve duke përmirësuar mikroqarkullimin në skalpin e kokës, duke krijuar kushte të favorshme për ciklin natyral të flokëve dhe duke stabilizuar sekretimin e yndyrës.
Si rezultat stimulohet rritja fiziologjike e flokëve si dhe rriten të fortë dhe plot jetë. Efekti i ingredientëve aktivë përforcohet nga ekstrakti i hithrës dhe specit të kuq, në përbërje të ampulave.
Hithra ka veti pastruese dhe plot minerale, ndërsa speci i kuq ka veti tonifikuese dhe stimuluese mbi mikroqarkullimin.
Produkti Anti-hair loss* Phial i forcon flokët si dhe u rikthen butësinë dhe shkëlqimin. Nuk është e yndyrshme si dhe nuk i shton rëndesë flokëve tuaj.
Për një rezultat të shkëlqyer këshillohet të përdoret në bashkëveprim me shampon Anti-hair loss* Shampoo KH.
Të testuara klinikisht.

Përdorimi:

(1)
Hapni ampulën me kujdes me hapësin e posaçëm

(2)
Shpërhapeni në mënyrë të njëtrajtshme mbi skalp

(3)
Masazhojeni mirë

(4)
Mos e shpëlani flokun!

(5)
Proçedoni me krehjen dhe stilimin si zakonisht

Additional information

Peshë 0.11 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Anti-Hair Loss Phial”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…