Express Conditioner

1,000.00L

Zbutës për të gjithë tipet e flokëve Format: 200ml

Description

Zbutës për të gjithë tipet e flokëve.
Zbut flokët duke i lënë të buta dhe jo të ngatërruara. Formula e veçantë me ekstrakt planktoni, algash koralline si dhe panthenol i shtojnë shkëlqimin flokëve tuaj, duke e zbutur dhe larguar elektrizimin.
Ideal për të gjithë tipet e flokëve si dhe për përdorim të shpeshtë.

Përdorimi: Tundeni mirë zbutësin para përdorimit. Sprucojeni mbi flokë pas larjes. Krihini flokët dhe mos i shpëlani.
Proçedoni me stilimin e tyre. Zbutësin mund ta përdorni edhe në flokë të thatë.

Additional information

Weight 0.25 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Express Conditioner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…