Express Conditioner

1,000.00L

Zbutës për të gjithë tipet e flokëve Format: 200ml

Description

Zbutës për të gjithë tipet e flokëve.
Zbut flokët duke i lënë të buta dhe jo të ngatërruara. Formula e veçantë me ekstrakt planktoni, algash koralline si dhe panthenol i shtojnë shkëlqimin flokëve tuaj, duke e zbutur dhe larguar elektrizimin.
Ideal për të gjithë tipet e flokëve si dhe për përdorim të shpeshtë.

Përdorimi: Tundeni mirë zbutësin para përdorimit. Sprucojeni mbi flokë pas larjes. Krihini flokët dhe mos i shpëlani.
Proçedoni me stilimin e tyre. Zbutësin mund ta përdorni edhe në flokë të thatë.

Additional information

Peshë 0.25 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Express Conditioner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…