ANTI-FRIZZ BALSAM HIDRATUES

800.00L1,200.00L

Balsami hidratues zhduk shfaqjen e flokëve të plogësht dhe të rricave të tepruara, 900ml.

Clear
SKU: N/A Categories: , , ,

Description

Balsami hidratues zhduk shfaqjen e flokëve të plogësht dhe të rricave të tepruara. Flokët ushqehen dhe drejtohen.

Testi i Nikelit < 0,5 PPM

PËRFITIMET
Siguron një veprim zbutës, gjallërues dhe zhduk flokët e ndërthurur. Flokët janë më të butë, të ushqyer thellësisht dhe të relaksuara, pa asnje rricë.

PËRDORIMI
Aplikoni në flokë të lagur, duke e shpërndarë në mënyrë të njëtrajtshme. Lëreni për 3/5 minuta, pastaj shpëlarje tërësisht.

EKSTRAKTE
Ekstrakt organik prej farës së lirit + Një përzierje e ekstrakteve bimore anti-frizz (Gjalpë kakao, Vaj pambuku, Vaj CBD)

Additional information

Weight 1 kg
Sasia

400ml, 900ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTI-FRIZZ BALSAM HIDRATUES”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…