BALSAM RISTRUKTURUES – FLOKË TË DËMTUAR

800.00L1,200.00L

Formula e veçantë e këtij balsami, e pasur me vitamina dhe acide yndyrore, mbështjell fijet e flokëve dhe ndihmon në mbrojtjen e flokëve, 400ml – 900ml.

Clear
SKU: N/A Categories: , , ,

Description

Formula e veçantë e këtij balsami, e pasur me vitamina dhe acide yndyrore, mbështjell fijet e flokëve dhe ndihmon në mbrojtjen e flokëve.

Testi i Nikelit < 0,5 PPM

PËRFITIMET
Forcon rrënjët e flokëve. Jep shkëlqim, elasticitet dhe vëllim.

PËRDORIMI
Aplikoni në flokë të lagur, duke e shpërndarë në mënyrë të njëtrajtshme. Pastaj shpëlarje tërësisht.

EKSTRAKTE
Ekstrakt gruri organik + Një përzierje e ekstrakteve bimore ristrukturues (Vaji i Ullirit, Vaji i Arganit, Vaji i orizit kaf)

Additional information

Weight N/A
Sasia

400ml, 900ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM RISTRUKTURUES – FLOKË TË DËMTUAR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…