BALSAM RISTRUKTURUES – FLOKË TË DËMTUAR

1,000.00L1,500.00L

Formula e veçantë e këtij balsami, e pasur me vitamina dhe acide yndyrore, mbështjell fijet e flokëve dhe ndihmon në mbrojtjen e flokëve, 400ml – 900ml.

Spastroje

Description

Formula e veçantë e këtij balsami, e pasur me vitamina dhe acide yndyrore, mbështjell fijet e flokëve dhe ndihmon në mbrojtjen e flokëve.

Testi i Nikelit < 0,5 PPM

PËRFITIMET
Forcon rrënjët e flokëve. Jep shkëlqim, elasticitet dhe vëllim.

PËRDORIMI
Aplikoni në flokë të lagur, duke e shpërndarë në mënyrë të njëtrajtshme. Pastaj shpëlarje tërësisht.

EKSTRAKTE
Ekstrakt gruri organik + Një përzierje e ekstrakteve bimore ristrukturues (Vaji i Ullirit, Vaji i Arganit, Vaji i orizit kaf)

Additional information

Peshë N/A
Sasia

400ml, 900ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BALSAM RISTRUKTURUES – FLOKË TË DËMTUAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…