MASKË ZBUTËSE DREJTUESE

1,500.00L

Formulë me efekt të dyfishtë zbutës dhe ushqyes e cila përforcon trajtimet për drejtimin e flokëve. Format 250ml.

Description

MASKË ZBUTËSE DREJTUESE

Formulë me efekt të dyfishtë zbutës dhe ushqyes e cila përforcon trajtimet për drejtimin e flokëve.

Format 250 ml.

PËRFITIMET

U jep flokëve një prekje të butë mëndafshi duke i hidratuar dhe ushqyer.

PËRDORIMI

Pas trajtimit zbutës aplikoni një sasi të vogël të maskes, duke e lënë të veprojë për të paktën 2-3 minuta. Shpëlajini me ujë të bollshëm, thajini dhe proçedoni me shtrirjen e flokëve.

EKSTRAKTE

Vaj organik amaranti + Phytocomplex me efekt drejtues ( vajra të fermentuar argani, fara të çajit jeshil, fara Camellia, fara luledielli si dhe fara të bajameve të ëmbla)

Additional information

Weight 0.3 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKË ZBUTËSE DREJTUESE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…