MASKË ZBUTËSE DREJTUESE

1,500.00L

Formulë me efekt të dyfishtë zbutës dhe ushqyes e cila përforcon trajtimet për drejtimin e flokëve. Format 250ml.

Description

MASKË ZBUTËSE DREJTUESE

Formulë me efekt të dyfishtë zbutës dhe ushqyes e cila përforcon trajtimet për drejtimin e flokëve.

Format 250 ml.

PËRFITIMET

U jep flokëve një prekje të butë mëndafshi duke i hidratuar dhe ushqyer.

PËRDORIMI

Pas trajtimit zbutës aplikoni një sasi të vogël të maskes, duke e lënë të veprojë për të paktën 2-3 minuta. Shpëlajini me ujë të bollshëm, thajini dhe proçedoni me shtrirjen e flokëve.

EKSTRAKTE

Vaj organik amaranti + Phytocomplex me efekt drejtues ( vajra të fermentuar argani, fara të çajit jeshil, fara Camellia, fara luledielli si dhe fara të bajameve të ëmbla)

Additional information

Peshë 0.3 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MASKË ZBUTËSE DREJTUESE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…