SHAMPO PËR FLOKË TË YNDYRSHËM

800.00L1,500.00L

Pastron thellë, riekuilibron lëkurën dhe kontrollon prodhimin e tepërt të yndyrës, 400ml-900ml.

Clear
SKU: N/A Categories: , , ,

Description

Pastron thellë, riekuilibron lëkurën dhe kontrollon prodhimin e tepërt të yndyrës.

PËRFITIMET
Ka një veprim efektiv të stimulimit të (astrigentit) substancë që forcon indet e lekurës, qetësues dhe rilaksues.

PËRDORIMI
Aplikoni për flokët e lagura, duke e shpërndarë në mënyrë të njetrajtshme. Pastaj shpëlarje tërësisht.

EKSTRAKTE
Një përzierje të ekstrakteve bimore të ribalancimit (Ekstrakt organik i mështekënës, Portokall i kuq, Livando) + Vaji i pemës së çajit

Additional information

Weight N/A
Sasia

400ml, 900ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO PËR FLOKË TË YNDYRSHËM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…