SHAMPO RIFORCUESE KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

1,000.00L1,500.00L

Shampo specifike për të parandaluar humbjen e rënies së flokëve dhe forcimin e tyre. Ajo rivendos energjinë dhe vitalitetin nga rrënjët deri në majë, 400ml – 900ml

Spastroje

Description

Shampo specifike për të parandaluar humbjen e rënies së flokëve dhe forcimin e tyre. Ajo rivendos energjinë dhe vitalitetin nga rrënjët deri në majë.

PËRFITIMET
Kryen veprim përforcues dhe nxitës në rrënjët e flokëve. Ajo qetëson lëkurën, duke dhënë një ndjenjë freskie.

PËRDORIMI
Aplikoni në flokë të lagur, duke e shpërndarë në mënyrë të njëtrajtshme. Shpëlarje pastaj tërësisht.

EKSTAKTE
Ekstrakt Gështenjash Organike me një përzierje të ekstrakteve bimore përforcuese (Ekstrakt Guarana, Ekstrakt Organik i Echinacea)

Additional information

Peshë N/A
Sasia

400ml, 900ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHAMPO RIFORCUESE KUNDËR RËNIES SË FLOKUT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…