SHAMPO RIFORCUESE KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

800.00L1,500.00L

Shampo specifike për të parandaluar humbjen e rënies së flokëve dhe forcimin e tyre. Ajo rivendos energjinë dhe vitalitetin nga rrënjët deri në majë, 400ml – 900ml

Clear

Description

Shampo specifike për të parandaluar humbjen e rënies së flokëve dhe forcimin e tyre. Ajo rivendos energjinë dhe vitalitetin nga rrënjët deri në majë.

PËRFITIMET
Kryen veprim përforcues dhe nxitës në rrënjët e flokëve. Ajo qetëson lëkurën, duke dhënë një ndjenjë freskie.

PËRDORIMI
Aplikoni në flokë të lagur, duke e shpërndarë në mënyrë të njëtrajtshme. Shpëlarje pastaj tërësisht.

EKSTAKTE
Ekstrakt Gështenjash Organike me një përzierje të ekstrakteve bimore përforcuese (Ekstrakt Guarana, Ekstrakt Organik i Echinacea)

Additional information

Weight N/A
Sasia

400ml, 900ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO RIFORCUESE KUNDËR RËNIES SË FLOKUT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…