SHAMPO RISTRUKTURUESE – FLOKË TË DËMTUAR

800.00L1,200.00L

Shampo me veprim riparues. Falë formulës së saj me përbërës aktivë ushqyes, lëmojnë fijet e flokëve duke intensifikuar shkëlqimin e tyre, 400ml – 900ml.

Clear
SKU: N/A Categories: , , ,

Description

Shampo me veprim riparues. Falë formulës së saj me përbërës aktivë ushqyes, lëmojnë fijet e flokëve duke intensifikuar shkëlqimin e tyre.

Testi i Nikelit < 0,5 PPM

PËRFITIMET
Forcon rrënjën e flokëve. Jep shkëlqim, elasticitet dhe vëllim.

PËRDORIMI
Aplikoni në flokë të lagur, duke e shpërndarë në mënyrë të njëtrajtshme. Pastaj shpëlarje tërësisht.

EKSTRAKTE
Ekstrakt gruri organik + Një përzierje e ekstrakteve bimore ristrukturues (Vaji i Ullirit, Vaji i Arganit, Vaji i orizit kaf)

Additional information

Weight N/A
Sasia

400ml, 900ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO RISTRUKTURUESE – FLOKË TË DËMTUAR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…