SHAMPO ZBUTËSE

1,000.00L

Shampo delikate pa përmbajtje sulfatesht për mirëmbajtjen e flokëve pas shtrirjes së tyre apo trajtimeve të tjera teknike, 400ml.

Kategori: , , ,

Description

SHAMPO ZBUTËSE

Shampo delikate pa përmbajtje sulfatesh e cila rekomandohet për mirëmbajtjen e flokëve pas shtrirjes së tyre apo trajtimeve të tjera teknike.

Format 400 ml.

PËRFITIMET

Pastron me delikatesë flokët duke i lënë të butë dhe me shkëlqim.

PËRDORIMI

Aplikojeni në flokë të njomë dhe më pas shpëlajini. Në fund të trajtimit aplikoni një sasi të vogël të maskës drejtuese të Insight.

EKSTRAKTE

Althea organike, ekstrakte witch-hazel dhe molle

Additional information

Peshë 0.5 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHAMPO ZBUTËSE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…