Sale!

iVip Titanium Edition

12,000.00L 10,800.00L

Prania e fortë e joneve negative, të cilat japin shkëlqim dhe nxisin hidratimin, kundërvepron me efekt elektrostatik dhe promovon energjinë e dobishme të flokëve.
Një flokë i shëndetshëm, i fortë dhe me shkëlqim i jep bukuri dhe rrezatim fytyrës.

Description

Piastra iVip Titanium Edition

Detajet Teknike:

Furnizimi me energji universale: 110-240V ~ 50 / 60Hz
Gjatësia: 27cm
Pesha: 220g
Super profesional: 230 ° C

Rritni sigurinë tuaj.Gjatë trajtimit, nëse vendosni VIP në një sipërfaqe, pajisja e verifikon veprimin e kryer dhe automatikisht fiket.
Ripërdoreni iVip dhe menjëherë ajo do të rivendosë temperaturën e vendosur më parë nga ju.

Motori me jetë të gjatë
Motor i qëndrueshëm me jetëgjatësi të lartë, i krijuar për të garantuar më shumë se 500 orë pune.

Jonet negative
Prania e fortë e joneve negative, të cilat japin shkëlqim dhe nxisin hidratimin, kundërvepron me efekt elektrostatik dhe promovon energjinë e dobishme të flokëve.
Një flokë i shëndetshëm, i fortë dhe me shkëlqim i jep bukuri dhe rrezatim fytyrës.

Pllaka lundruese
Ato përshtaten në mënyrë të përkryer për flokët gjatë trajtimit dhe stilimit të tij.

Additional information

Peshë 2.15 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “iVip Titanium Edition”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *