Facial Scrub

1,200.00L

Facial Scrub – Scrub për fytyrën me përmbajtje kremoze, me vaj argani, ekstrakt molle, gjalp shea dhe vitaminë E, 100ml.

Description

Scrub për fytyrën me përmbajtje kremoze, me vaj argani, ekstrakt molle, gjalp shea dhe vitaminë E.
Format 100 ml.

Përmirëson cilësinë e lëkurës duke i dhënë shkëlqim dhe freski.
Mikrogrimcat me 100% celulozë natyrale e bëjnë lëkurën të butë.

Përmban:
Mikrogrimca me celulozë natyrale, vaj argani i kombinuar me gjalp shea të cilët rikthejnë hidratimin dhe butësinë.
Ekstrakti i mollës dhe Vitamina E me vetitë e larta anti oksiduese i rikthejnë jetën lëkurës së lodhur.

Përdorimi:
Masazhoni produktin në lëkurë të thatë duke bërë lëvizje rrethore, sidomos në zonën T. Shpëlani me ujë të bollshëm e të ngrohtë.
Pa përmbajtje silikoni.

Dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht i testuar.

Additional information

Peshë 0.15 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Facial Scrub”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…