BB Cream Medium

2,800.00L

Krem me ngjyrë, BB Cream, 50 ml.

Description

Krem me ngjyrë, i cili hidraton, unifikon tonin si dhe mbulon defektet e lëkurës.
Kremi përdoret gjatë ditës dhe i sjell fytyrës suaj shumë benefite si : mbrojtje ndaj rrezeve të diellit, hidratim falë acidit hyaluronic, si dhe njëtrajtësi të ngjyrës duke mbuluar defektet e mundshme.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
o Mbrojtës ndaj rrezeve të diellit
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BB Cream Medium”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…