Day and Night Cream

2,100.00L

Krem hidratues kundra-plakjes, 50ml.

S’ka stok

Description

Krem hidratues me strukturë kremoze i cili parandalon dhe zvogëlon shfaqjen e rrudhave.
Gjithashtu lufton lëshimin/rënien e lëkurës falë vetive tonifikuese si dhe mbron ndaj faktorëve të jashtëm, agresivë ndaj fytyrës.
Rezultati është një fytyrë më e re, më e tonifikuar si dhe më e hidratuar.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o Udhëzohet për lëkurë të ndjeshme
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.12 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Day and Night Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…