Day Cream

2,000.00L

Krem dite mbrojtës, 50 ml.

S’ka stok

Description

Krem dite mbrojtës, 50 ml.

Krem me përbërje të lehtë, me efekt mbrojtës në rastet e humbjes së hidratimit gjatë ditës.
Rrit rezistencën e lëkurës ndaj faktorëve të jashtëm atmosferikë, të dëmshëm për fytyrën.
Gjithashtu ka një efekt zbutës, duke rezultuar kështu në një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar si dhe të mbrojtur.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o Këshillohet për lëkurë të ndjeshme
o Mbrojtës ndaj rrezeve të diellit
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Day Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…