Dragon´s Blood Cream

2,600.00L

Krem për të rinuar dhe rigjeneruar lëkurën e dëmtuar, 50 ml.

Description

Krem për të rinuar dhe rigjeneruar lëkurën e dëmtuar, 50 ml.

Ky krem fytyre me origjinë natyrale prodhohet nga pema “Croton Lechleri” (Gjaku i Dragoit).
Trajton lëkurat e dëmtuara, të stresuara dhe të lodhura e të patrajtuara, të cilat nuk i korrespondojnë moshës që kanë.
Në sajë të antioksidantëve të fuqishëm, veprimit rigjenerues dhe ushqyes, ky krem risjell në jetë fytyrën dhe lufton plakjen.

o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
o Mbrojtës ndaj rrezeve të diellit
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dragon´s Blood Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…