Eye Contour Cream

1,300.00L

Krem për sytë royal jelly, 18 ml.

Description

Krem për sytë royal jelly, 18 ml.

Krem i lëngshëm specifik për konturin rreth syve dhe buzëve.
Hidraton dhe rrit elasticitetin e lëkurës, parandalon dhe trajton krijimin e rrudhave.
Gjithashtu ka efekt tonifikues si dhe zbutës për lëkurën. Rezulton në kontur të syve dhe buzëve më të butë, të hidratuar si dhe rinorë.

o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
o Mbrojtës ndaj rrezeve të diellit
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.018 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eye Contour Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…