Face Scrub

1,300.00L

Xhel Exfoliues me mikro kokrriza natyrale, 50 ml.

Description

Xhel Exfoliues me mikro kokrriza natyrale, 50 ml.

Xhel exfoliues me strukturë të lehtë, me përmbajtje mikro grimcash të bërthamave të kajsive.
Fuqia e tij pastruese eliminon qelizat e vdekura të lëkurës dha papastërtitë e akumuluara.
Stimulon rigjenerimin e lëkurës dhe ofron ndjesinë e pastërtisë dhe freskisë.
Rezultati është një fytyrë e butë, plot shkëlqim si dhe shpërhapje e njëtrajtshme e tonit të lëkurës.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
o Pa përmbajtje plastike në përmbajtjen e mikro kokrrizave
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Face Scrub”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…