Cleansing and Tonic

1,500.00L

Xhel pastrues dhe tonik 2 në 1, 200 ml.

S’ka stok

Description

Formulë e avancuar e dyfishtë për pastrimin e fytyrës. Pastron thellësisht, heq make up-in pa e tharë apo irrituar lëkurën, si dhe e tonifikon atë.
Stimulon epidermën dhe mbyll poret. Mban balancën natyrale të shtresës hidrolipidike të fytyrës.
Rezultati është një fytyrë e lëmuar, e butë, e freskët si dhe e hidratuar.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o Udhëzohet për lëkurë të ndjeshme
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.2 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cleansing and Tonic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…