Fresh C-Vital

2,100.00L

Krem gjallërues dhe antioksidant me Vitamin C, 50 ml.

 

Description

Krem gjallërues dhe antioksidant me Vitamin C, 50 ml.

Krem fytyre i lëngshëm me veti antioksidante, rigjallëruese dhe shkëlqyese.
Mbron lëkurën nga oksidimi që shkaktohet prej radikaleve të lira, përmirëson nivelin e hidratimit si dhe stimulon prodhimin e kolagjenit.
Kundër shenjave të para të rrudhave. Rezultati është një fytyrë plot shkëlqim, e gjallëruar, si dhe e mbrojtur ndaj agjentëve të jashtëm.

o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
o Mbrojtës ndaj rrezeve të diellit
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fresh C-Vital”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…