HA+ Hyaluronic Cream

6,500.00L

Krem hidratues me përbërje dhe përthithje të lehtë, i dizenjuar për të gjithë tipet e lëkurave, të cilat kanë nevojë për hidratim, 50ml.

Description

HA+ Hyaluronic Cream

Format 50 ml

Krem hidratues me përbërje të lehtë dhe që përthithet lehtë, i dizenjuar për të gjithë tipet e lëkurave, të cilat kanë nevojë për hidratim të menjëhershëm. Formula e pasur me molekulat e acidit hyaluronic shton rezervat e ujit në thellësi si dhe sipërfaqe të lëkurës.

Additional information

Peshë 0.12 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HA+ Hyaluronic Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…