HA+ Hyaluronic Eye Contour Cream

5,200.00L

Koncentrat me serum i cili përthithet shpejt dhe trajton specifikisht zonën rreth syve dhe buzëve, 15ml.

Description

HA+ Hyaluronic Eye Contour Cream

Format 15ml.

Koncentrat me serum i cili përthithet shpejt dhe trajton specifikisht zonën rreth syve dhe buzëve. Falë përmbajtjes së pasur me molekula të acidit hyaluronic , ky krem shton rezervat e ujit, duke sjellë kështu hidratimin e nevojshëm dhe duke reduktuar rrudhat në lëkurë.

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HA+ Hyaluronic Eye Contour Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…