Hydra Absolute

2,350.00L

Emulsion hidratues 24-orësh, 30 ml.

Description

Ky emulsion kombinon acidin hyaluronic me vitaminën E, fibra dhe Hydromanil® për të parandaluar rrudhat dhe për të përfituar një hidratim si në nivel sipërfaqësor, ashtu edhe në shtresat më në thellësi të lëkurës.
Për më tepër përmirëson shkëlqimin e lëkurës, elasticitetin dhe fleksibilitetin e lëkurës.
Rezultati është një fytyrë e mbrojtur, pa lodhje, e gjallëruar dhe e hidratuar.

o I përshtatshëm për lëkurë normale / të yndyrshme / të ndjeshme
o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hydra Absolute”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…