Hydra Collagen Cream

2,500.00L

Krem hidratues dhe kundra plakjes, 50 ml.

S’ka stok

Description

Krem hidratues dhe kundra plakjes, 50 ml.

Krem për t’u aplikuar gjatë ditës me acid hyaluronic, kolagjen dhe gjalp shea, përbërës të cilët hidratojnë, rigjenerojnë si dhe luftojnë plakjen e lëkurës.
Efekti intens rinues i këtij kremi redukton rrudhat dhe ushqen lëkurën duke i dhënë elasticitet si dhe vitalitet.

o Këshillohet për lëkurë të thatë dhe normale
o I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hydra Collagen Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…