Brightening Cream

2,200.00L

Lufton njollat, zbardh dhe unifikon tonin e lëkurës, 50 ml.

Description

Krem depigmentues me uva-ursi (rrush arushe) dhe AHAs (acide alpha-hydroxy).
Krem zbardhues dhe oksigjenues me ekstrakte perimesh natyrore.
Sugjerohet për trajtimin e njollave të errëta dhe hiperpigmentimit të lëkurës.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
o Mbrojtës ndaj rrezeve të diellit
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brightening Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…