Bee Venom Cream

2,200.00L

Krem ushqyes dhe tonifikues me efekt të menjëhershëm, 50 ml.

 

Description

Ky krem kundra plakjes përmban apitoxin, helm i prodhuar nga bletët, i cili vepron menjëherë mbi muskujt e fytyrës.
Si rrjedhojë prodhon një efekt lifting të menjëhershëm, duke reduktuar rrudhat dhe duke lëmuar lëkurën.
Ka gjithashtu një veprim të shkëlqyer për riparimin dhe rigjenerimin e saj.Rezultati është një fytyrë dukshëm më rinore dhe e tonifikuar.

o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet
o Jo i testuar në kafshë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bee Venom Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…