Eye Contour Cream

1,500.00L

Krem për sytë me Q10 dhe Retinol, 18 ml.

Description

Krem për sytë me Q10 dhe Retinol.

Krem i lëngshëm specifik për zonën rreth syve dhe buzëve. Hidraton dhe rrit elasticitetin e lëkurës, parandalon dhe trajton formimin e rrudhave.
Gjithashtu ka një efekt ideal tonifikimi duke i sjellë freski dhe butësi lëkurës. Rezulton në kontur rreth syve dhe buzëve të buta, të hidratuara dhe dukshëm më të reja.

o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
o Mbrojtës ndaj rrezeve të diellit
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.1 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eye Contour Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…