Black Mask

1,600.00L

Maskë e zezë. Pastrim i thellë me qymyr druri (charcoal), 50 ml.

Description

Maskë fytyre me përmbajtje të qymyrit të drurit, një element natyral i cili kontrollon prodhimin e tepërt të yndyrës, përthith papastërtitë si dhe zvogëlon poret, duke pastruar në thellësi lëkurën.
Rezultati është një lëkurë e pastër, e lëmuar, me një zvogëlim të dukshëm të poreve.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave, më së shumti për ato të kombinuarat. Në lëkurë normale, duhet të përdoret vetëm në zonën T.
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Black Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…