Nourishing Cream

2,100.00L

Krem ushqyes me avokado, 50 ml.

Description

Krem me kapacitet të fuqishëm ushqyes.
Ofron konfort dhe butësi që në aplikimet e para, me rezultate të dukshme në kohë të shkurtër.
Parandalon tharjen, rrjepjen dhe skuqjen e lëkurës.
Gjithashtu ndihmon në parandalimin e rrudhave falë vetive hidratuese dhe rigjeneruese që ka.
Rezultati është një fytyrë e ushqyer dhe e lëmuar, pa tharje apo skuqje.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.07 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nourishing Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…