Venosnake Gel Cream

3,400.00L

Krem kundra plakjes me efekt Botox-i, 50 ml.

S’ka stok

Description

Krem kundra plakjes me efekt Botox-i, 50 ml.

Ky krem i fuqishëm kundra plakjes njihet për përmbajtjen e tij të lartë të SYN®-AKE (i njohur ndryshe si helm gjarpri).
Ka efekt botox-i, në gjëndje për të mbushur rrudhat. Përbërja e tij e pasur në kolagjen, vitamina, trëndafil të egër dhe aloe vera, ngadalëson efektet e plakjes.
Gjithashtu lëkura do të jetë e hidratuar dhe me një ndjesi të këndshme butësie.

o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Venosnake Gel Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…