Rose Hip & Aloe Vera Cream

2,100.00L

Krem hidratues me trëndafil të egër dhe aloe vera, 50ml.

Description

Krem me strukturë të lëngshme, i pasur në aloe vera dhe frut të trëndafilit të egër, i cili kujdeset edhe për lëkurat më të ndjeshme.
Siguron hidratim të vazhdueshëm si dhe favorizon shërimin dhe rigjenerimin e lëkurës.
Përbërja e tij e pasur në mineralet, amino acidet si dhe vitaminat e nevojshme, i jep veti zbutëse, qetësuese si dhe freskuese.
Rezultati është një lëkurë e hidratuar, e ushqyer si dhe e butë.

o E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurave, sidomos ato më delikatet e të ndjeshme
o I ndërtuar me përbërës me origjinë natyrale
o Jo i testuar në kafshë

Additional information

Peshë 0.05 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rose Hip & Aloe Vera Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…