Sale!

Dyll i tretshëm depilues ROIAL Pjepër

800.00L 700.00L

Një ekstrakt vegjetal me veprim zbutës, hidratues dhe anti-inflamatore duke e lënë lëkurën të freskët e delikate, 400ml.

Kategori:

Description

CERA DEPILATORIA ROIAL LIPOSOLUBILE ALL’MELONE

Dyll i tretshëm depilues ROIAL, cilësi e lartë 5 yje, me pjepër

Format 400 ml.

Dylli depilues me pjepër është një ekstrakt vegjetal me veprim zbutës, hidratues dhe anti-inflamatore që garanton rezultate të shkëlqyera duke e lënë lëkurën të freskët e delikate.

Redukton rrudhat, largon papastërtitë duke e lënë lëkurën të butë. Rekomandohet për lëkura të ndjeshme e delikate.

INFORMACIONE TEKNIKE

Marka: ROIAL 5 YJE CILËSI E LARTË

Sasia: 1 kavanoz 400 ml

Lloji: Dyll i tretshëm me pjepër

Additional information

Peshë 0.5 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dyll i tretshëm depilues ROIAL Pjepër”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *