Sale!

Qumësht pas depilimit Roial me Aloe Vera

1,000.00L 850.00L

Emulsion gjysmë i lëngshëm, i pasur me ekstrakte të aloe verës, me veti zbutëse dhe qetësuese për lëkurën, 500ml.

Category:

Description

LATTE POST DEPILAZIONE ALOE VERA 

Qumësht pas depilimit me aloe vera.

Format 500 ml.

KARAKTERISTIKAT

Emulsion gjysmë i lëngshëm, i pasur me ekstrakte të aloe verës, të cilat kanë veti zbutëse dhe qetësuese për lëkurën. Gjithashtu pastron mbetjet e dyllit duke i dhuruar lëkurës butësi e shkëlqim.

PËRDORIMI:

Aplikojeni qumështin në zonën e depiluar dhe masazhojeni me delikatesë.

Additional information

Weight 0.65 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumësht pas depilimit Roial me Aloe Vera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *